O škole

Hokejová škola Ondřeje Pavelce pro rok 2019 je určena pro hráče a brankáře narozené v letech 2000-2009.

Hokejové školy se mohou zúčastnit všichni hráči (včetně dívek). Jako bonus své postřehy a rady účastníkům sdělí i další hokejové hvězdy, které budou na škole přítomny.

Každý účastník hokejové školy obdrží tréninkový dres, originální láhev, triko teamu a fotografii od profesionálního fotografa.

Realizační team je složený z trenérů ledního hokeje, samozřejmostí je celodenní péče, kdy se o každý team starají betrojerky a na účastníky hokejové školy po celou dobu kempu dohlíží zdravotník.

Děti jsou ubytované v budově Univerzity Tomáše Bati, ( vzdálené 100 m od zimního stadionu a tělocvičny). 

Součástí ubytovacího komplexu je také jídelna, kde se děti stravují 4x denně. V průběhu dne účastníci hokejové školy dostávají čerstvé ovoce, zeleninu a svačiny.

Po celou dobu hokejové školy je s účastníky Ondřej Pavelec.

Program s rozpisem tréninkových jednotek bude zaslán všem účastníkům před zahájením hokejové školy.

Z organizačních i programových důvodů je nutné, aby hráči i brankáři byli po celou dobu tréninkového procesu účastni všech pořádaných aktivit a proto je nutné, aby se také stravovali s ostatními účastníky hokejové školy. Proto je podmínkou účasti také stravování zajištěné organizátorem hokejové školy. Ubytování je individuální s možností děti dovážet každý den.

Zázemí hokejové školy je vybaveno pračkou i sušičkou a pro hráče je tak na každý trénink připravené suché sportovní vybavení.

Všechny tréninky jsou otevřené a rodiče se jich mohou zúčastnit. Z pedagogických důvodů však nebudou mít přístup do kabin účastníků hokejové školy.

 

Změna programu vyhrazena.