Sportovní komplex

Město Uherské Hradiště je ojedinělé v rámci České republiky svým komplexem sportovišť v docházkové vzdálenosti z centra města.

Zimní stadion, kde má škola Ondřeje Pavelce zázemí je součástí sportovního areálu, ve kterém se nachází fotbalový stadion, dvě sportovní haly, lehkoatletický stadion, beachvolejbalové hřiště, tenisové kurty, posilovna atd.

Všechna tato sportoviště využívá hokejová škola v rámci kondiční přípravy mimo ledovou plochu i v případě špatného počasí.

Další neoddělitelnou součástí sportovišť v Uherském Hradišti je nově postavený aquapark, který si děti v prvním ročníku hokejové školy velmi oblíbily a kam se škola bude vracet i v dalších ročnících.

Mapa s označenými body


Zimní stadion

Zimní stadion je součástí sportovního areálu města Uherské Hradiště. Nachází se v bezprostřední blízkosti krytého plaveckého bazénu s koupalištěm, sportovní haly, atletického a fotbalového stadionu. Zimní stadion byl na konci roku 2012 zrekonstruován. Docházková vzdálenost od ubytování je do 5 minut chůze pěšky.

www.sportoviste-uh.cz

 

Atletický stadion

Atletický stadion bude sloužit k tréninku i zábavě. Účastníci budou využívat tartanový ovál, ale také hřiště pro volejbal, beachvolejbal, házenou, tenis, basketbal.

www.sportoviste-uh.cz

 

Plavecký bazén

Aquapark byl postaven v roce 2011 a poskytuje účastníkům veškerý komfort v podobě regenerace a zábavy. Za zmínku stojí čtyři druhy saun, whirpooly nebo třeba nejdelší tobogán v České Republice.

www.aquapark-uh.cz